حال وحوصله کشیدن کاریکاتور را ندارم! راستش را بخواهید از وقتی این کاریکاتور(!) را دیدم توان کشیدن برایم نمانده!!

نفسم بند آمده ...در ابتدا باور نمی کنم  ...اما خبر تأئید شده بود ...

خدایا این زن چقدر شبیه به  مادر من است  ، چقدر شبیه به خواهر من است ...اگر من آنجا بودم و یک نفر دیوانه مادرم را ، خواهرم را و یا همسرم را به جرم اینکه روسری اش در آفساید قرار دارد کتک میزد من چه میکردم ؟ من که اهل چاقو کشی نبودم ...زورش را هم ندارم ... تازه استادم هم یادم داده است که : اگر کسی به صورت چپ تو سیلی زد تو سمت راست را به طرفش برگردان ...اما استاد کاش یادم میدادی که اگر همان یک نفر به صورت راستم شلیک کند چه باید بکنم ؟ ...

دوست ندارم در این مرز پر گهر نفس بکشم ...هیچ دوس ندارم دخترم در این فرهنگ رشد کند ...کاش با آبگیری سد سیوند همه این ملک زیر آب برود ...کاش یک نفر پیدا شود دست مرا بگیرد و با خودش ببرد ...ببرد به یکی از همین کشورها که مردمش آدم میخورند  ...همانجایی که حداقل از قبیله خودشان کسی را سرو نمیکنند !

به هر آن کجا که باشم به جز این سرا  سرایم

 

/ 17 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرجان

من هم حالم بده از این فشارها و تحقیرها. خوشحالم که شما بعنوان یک مرد حداقل به خاطر جگرگوشه تون این مسئله رو محکوم میکنین.

علی يوسفی

علی جان . همه از اوضاع پيش آمده در مملکت ناراحت و نگرانيم . ديگر سگ صاحبش را نمی شناسد . چه برسد به ... شلم شوربايی شده . گرانی بيداد می کند . نمی دانم چه بگويم . اينقدر غمين نباش . همه ناراحتيم و با هم همدرد . به اميد روزی که مردم ما بخندند .

رويا

اين نيز بگذرت!عادت کرده ايم به عادت کردن ديگر

Jozeph

بايد هميشه رفت بايد هميشه رفت

دانش

علی تجدّد ! يه بار برات نوشتم: يه وبلاگ به درد بخور يه بار ديگه نوشتم: فايل موسيقی وبلاگ ات رو برام ئی ميل کن. يا اسم اش رو بگو برم بخرم جوابی نگرفتم . حالا منظورم از جملات بالا چی بود؟ این که بگم کسی دست تو رو نمی گیره ببره اون ور. همونطور که تو دستی از من نگرفتی داداش. خودت یه یا علی، یا جورج بوش، یا لنین، یا استالین، یا هر یا چی چیز دیگه که توی مرامته، بگو و از این مرز پر گهر، بزن بیرون. یادت بخیر. عجب پسر خوبی بودی. همونطور که تو دستی از من نگرفتی داداش.

ساناز

از چهره ی طبيعت افسونکار بر بسته ام دو چشم پر از غم را تا ننگرد نگاه تب آلودم اين جلوه های حسرت و ماتم را ...

علی تجدد*

به دانش : موسيقی را که هزاران بار گفتم از سی دی فروشی ها با کيفيت توپ بريد بخريد ( موزيک فيلم قرمز ساخته کيشلوفسکی) يک وبلاگ توپ ديگه چيه ؟ چيکار بايد بکنم يعنی الان ؟!! يا ملاعمر !!

آتنا

مجادله بر سر ترك شيرازي حافظ: اگر آن ترك شيرازي به دست آرد دل ما را به خال هندويش بخشم سمرقند و بخارا را صائب تبريزي : اگر آن ترك شيرازي به دست آرد دل ما را به خال هندويش بخشم سر و دست و تن و پا را هر آنكس چيز مي بخشد، ز مال خويش مي بخشد نه چون حافظ كه مي بخشد ، سمرقند و بخارا را شهريار : اگر آن ترك شيرازي به دست آرد دل ما را به خال هندويش بخشم تمام روح و اجزا را هر آنكس چيز مي بخشد، به سان مرد مي بخشد نه چون صائب كه مي بخشد سر و دست و تن و پا را سر و دست و تن و پا را به خاك گور مي بخشند نه آن ترك شيرازي كه برده جمله دل ها را ...